Corporate Identity Design (CID)

Kvalitní e-commerce není jen analytika, reklama a programování, ale také design, který návštěvníka zaujme a osloví. CID představuje komplexní přístup k prezentaci našich klientů, a to nejen té online. Jsme přesvědčení minimalisté ve smyslu maximální efektivity, věříme, že 20% prvků generuje 80% výsledku. Díky dlouholetým zkušenostem i analytice dokážeme poměrně dobře odhadnout, které prvky jsou právě ty, které zapůsobí.

Jako první se vás zeptáme na vaše očekávání, na vaši cílovou skupinu a vaše preference. Potřebujete CID produktu, nebo celé společnosti? Jedná se o novinku, nebo zvažujete redesign stávajícího? Na každém detailu záleží.

Na základě vašich představ a potřeb vybereme a oslovíme vhodné grafické designéry a další specialisty, kteří pro vás připraví první návrhy. Vámi vybraný návrh pak budeme dále rozpracovávat do podrobných detailů.

Kouzlo CID je v komplexnosti. Nemusíte nic řešit, ve vámi vybraném designu pro vás připravíme vše, co potřebujete. Ať už se jedná o virtuální prostředí nebo reálný život firmy, zajistíme design webu, vizitek i firmeního stejnokroje, včetně výroby.

User Experience Design (UX)

UX Design je přístup, který pracuje s prožitkem návštěvníka webu. Co od webu host čeká? Jak mu můžeme pobyt na stránkách co nejvíce zpříjemnit a jak ho můžeme navést k žádoucímu chování, např. nákupu zboží?

UX Design řeší jak vnitřní stavbu a funkčnost, tak přístup viditelnému a pocitovému designu stránek. UX Design a jeho analýza představuje podklad pro další práci, ať už se jedná o Corporate Identity, webový design nebo copywriting.

Napište si o konzultaci

 Souhlasím s poskytnutím a zpracováním osobních údajů