Tvorba webu

Vývoj a údržba webu je dnes standardní nabídkou většiny firem. Dobrý web však není určen jen cenou a obrazovou kvalitou, ale především uživatelskou funkčností a vnitřní strukturou, která plně odpovídá nejaktuálnějším požadavkům SEO i dalších nástrojů online marketingu.

Firemní weby, blogy, internetové fotogalerie, eshopy, specializované webové aplikace, reklamní microsite podporující hlavní webové stránky. Odlišíme vás od konkurence a pomůžeme vám dosáhnout vašich online cílů. Každá stránka je pro nás originál který musí kopírovat očekávání klientů. Nejen ta vyřčená, ale i ta, která je často těžké předem konkrétně pojmenovat. 

Mimo komplexní tvorby webu pro své klienty provádíme i údržbu a průběžnou aktualizaci stránek v souladu s nejnovějšími trendy a požadavky na vnitřní i vnější design. Průběžně sledujeme změny prostředí i konkurenci a optimalizujeme web tak, aby byl vždy aktuální nejen obsahem, ale i formou a funkčností. Jedině tak může web plnit svou funkci významného marketingového kanálu.

 • Konzultace

  Na první konzultaci zjistíme Vaše potřeby, vymezíme Vaší cílovou skupinu a na základě doplňujících otázek získáme představu o celkovém rámci Vaší prezentace.

 • Meeting

  Na základě získaných informací uspořádáme interní meeting zástupců oddělení, která budou na Vaší prezentaci pracovat. Výstupem meetingu je tabulka předpokládaného rozsahu časů v jednotlivých odděleních.

 • Analyzujeme

  Po Vámi schváleném základním rozsahu provedeme analýzu jejímž výstupem jsou: finální rozsah prací, wireframes (drátěné modely), rozsah funkčních celků a specifikace jednotlivých modulů. Takovýto výstup je podroben několika korekturám.

 • Zpracování

  Na základě předchozích prací začínají pracovat jednotlivá oddělení na uvedení finalizovaných představ v život. Výstupem je funkční webová aplikace nebo prezentace umístěná na našich serverech.

Search Engine Optimization (SEO)

SEO, neboli optimalizace webu pro vyhledávače, představuje nástroj moderního marketingu sloužící ke zviditelnění webu. Jejím cílem je proměnit cílené návštěvníky ve spokojené zákazníky, získat více objednávek a tím si zajistit vyšší zisk. Nejedná se však o reklamu, SEO cílí na návštěvníky mající zájem o konkrétní služby či produkty. Jde nejen o to, aby se daný web zobrazil na prvních pozicích ve vyhledávání, ale hlavně o to získat kvalitní návštěvníky.

Search Engine Optimization (SEO)

Jak jdeme na SEO v Effective online?

Problematika SEO je komplexní a vyžaduje znalosti a zkušenosti. Budování kvalitní a stabilní pozice ve vyhledávači proto není otázkou dnů, investice se však bohatě vyplatí. Tak jako dobře naroubovaný ovocný strom nese s minimální průběžnou péčí ovoce dlouhá léta, web postavený s důrazem na SEO má větší šanci na dobrou návštěvnost, než kterýkoli jiný.

Jak jdeme na SEO v Effective online?

Analýza klíčových slov

Společně definujeme vaši konkurenci i cílového zákazníka.Co je obsahem vaší práce? Na základě těchto informací vznikne kompletní analýza klíčových slov.

Analýza webu

Jaké jsou překážky, které znesnadňují vyhledávačům orientaci na vašich stránkách? Podrobně specifikujeme všechny chyby ve struktuře webu a pomůžeme vám je odstranit.

Copywriting textů

Na základě analýzy připravíme texty pro web tak, aby byly srozumitelné nejen návštěvníkům a vyhledávačům, ale aby vedly i k žádoucí konverzi.

Linkbuilding

Pravidelný a dlouhodobý linkbuilding je pro úspěšné SEO nezbytný. Zajistíme vám relevantní odkazy, které vaši pozici na předních pozicích upevní a podpoří efekt SEO.

Kontaktujte nás

 Souhlasím s poskytnutím a zpracováním osobních údajů